06-06-2025

Richard de Cloe benoemd als managing director bij Conclusion MBS

Deel dit bericht

Businesstransformatie- en IT-dienstverlener Conclusion heeft Richard de Cloe (45) benoemd tot managing director bij Conclusion MBS, expert in Microsoft Dynamics 365. Met meer dan 25 jaar ervaring in de IT-sector, waarvan de afgelopen 15 jaar gericht op ERP-dienstverlening, brengt De Cloe een schat aan kennis mee. In zijn nieuwe rol richt hij zich op het verder versterken van de positie van Conclusion MBS in de markt.

Richard de Cloe heeft de afgelopen zes jaar een belangrijk deel van zijn carrière besteed aan het aansturen van gespecialiseerde Dynamics-organisaties, waar hij verantwoordelijk was voor zowel (pre)sales als delivery. Dit hield in dat hij niet alleen betrokken was bij het ontwikkelen van marktstrategieën en proposities, maar ook zorgde voor de succesvolle uitvoering bij klanten. Vervolgens maakte De Cloe de overstap naar Capgemini, waar hij dezelfde verantwoordelijkheden kreeg. Bij Capgemini bouwde hij een compleet Dynamics-team op, dat onder zijn leiding groeide van twee naar vijftig medewerkers verdeeld over Nederland en India. Met zijn overstap naar Conclusion MBS krijgt De Cloe de mogelijkheid om zijn expertise binnen een nog groter ecosysteem in te zetten. Hij stelt een mensgerichte aanpak centraal, waarin medewerkers op alle niveaus het verschil maken en bijdragen aan zakelijke groei.

Richard de Cloe vertelt over zijn nieuwe functie: “Bij Conclusion MBS krijg ik de vrijheid om ondernemend te denken en impact te maken binnen een flexibel ecosysteem. Ik kan hier werken vanuit een breder strategisch perspectief. De sterke groeifocus en ambitieuze doelstellingen van de organisatie sluiten naadloos aan bij mijn eigen ambitie. Ik ben ervan overtuigd dat we met de juiste focus en samenwerking de lat nog hoger kunnen leggen, zowel in Nederland als daarbuiten. Ik heb dan ook enorm veel zin om bij Conclusion MBS aan de slag te gaan.”

Tags:

ERP, Dynamics

Company:

Conclusion

Partners